اخبار > ارائه مشاوره تخصصی به شرکت بتادنتبا حضور کارشناس فنی متین تایم در شرکت بتادنت مشاوره تخصصی خدمت سرکار خانم ناهید باریکانی و جناب آقای اصغر صفرزاده ارائه گردید.

لوگوی بتادنت

شرکت بتا دنت تولید کننده انواع دندان های مصنوعی نانو کامپوزیتی، ایزوسیدی و آکریلیکی و همچنین انواع پودرهای آکریلیک دندانسازی، (موم ورقی و بیو فیلم ) جدا کننده گچ از اکریل می باشد.
این شرکت در سال 1382 تاسیس گردیده است و این در حالی است که سهامداران این واحد از سال 1362 در امر تولید این نوع محصولات فعالیت داشته اند.
30 سال فعالیت در امر تولید باعث کسب تجربیات بسیار ارزنده ای شده است که تلفیق این دانسته ها با تکنولوژی مدرن این واحد را تبدیل به یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه نموده است.
با حضور کارشناس فنی متین تایم در شرکت بتادنت مشاوره تخصصی خدمت این شرکت جهت راه اندازی وبسایت فروشگاهی ارائه گردید.
در این جلسه توضیحاتی درباره خدمات مجموعه شامل اهمیت تهیه هاست و دومین مناسب، نرم افزار مدیریت وبسایت، پوسته حرفه ای و همچنین تفاوت انواع پوسته ریسپانسیو یا واکنشگرا، وان پٍیج (One Page) و خدمات درج محتوای استاندارد و زیرساخت های موثر در سئو خدمت سرکار خانم ناهید باریکانی مدیر بازرگانی بین الملل و جناب آقای اصغر صفرزاده مدیر عامل شرکت بتادنت ارائه گردید.

اطلاعات تماس شرکت بتادنت:
تهران، خیابان آزادی، نبش جمالزاده شمالی، پلاک 61، ساختمان 139، طبقه همکف، واحد 1
امور مشتریان:9-66492507
فکس:66949721
ایمیل : info@betadent.com
نشانی وبسایت:www.betadent.com
وضعیت فعلی وبسایت این شرکت به شرح زیر است:
رتبه الكسا جهاني: 9,067,196
رتبه در ايران: ندارد
ايندكس گوگل:118مورد
تعداد لینک:2مورد


خروج