اخبار > ارائه مشاور تخصصی به کارخانه سنگ آرمینبا حضور کارشناسان فنی و بازاریابی متین تایم مشاوره تخصصی به کارخانه سنگ آرمین ارائه گردید.

سنگ بادبر

در روز پنجشنبه 12 بهمن ماه 1396 جلسه ای با حضور نمایندگان کارخانه سنگ آرمین در دفتر مجموعه متین تایم برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای خواجوی فر و جناب آقای داریوش اسلامی از طرف کارخانه سنگ آرمین حضور داشتند.
در این جلسه کارشناسان متین تایم درباره خدمات مجموعه از جمله در زمینه دومین، هاست، نرم افزارCMS، پیاده سازی پوسته و نحوه ارائه خدمات سئو کیفی و کمی و نیازمندیهای یک وبسایت حرفه ای از جنبه فنی و محتوایی توضیحاتی ارائه دادند.
کارخانه سنگ آرمین در زمینه تولید سنگ مالون (Moellon) یا بادبر فعالیت می کند. سنگ بادبر، سنگی است که در هنگام استخراج از معدن‌، به کمک پتک‌، آن را به صورت تقریبی مکعب مستطیل در می‌آورند و سپس در کارگاه، سطح نمای آن را حدودا به صورت چهار گوش (مربع یا مستطیل) شکل می‌دهند. این کار، برای برداشتن درزهای افقی و قائم در دیوارهای رجدار و همچنین برای نظم کشیدن به نمای دیوار انجام می‌گیرد. ریشه سنگ، از طرف نما به طرف دم سنگ، با استفاده از پتک کمی لاغرتر می‌شود تا عمل کنار هم قرار دادن سنگ‌ها به راحتی صورت گیرد. حداقل عرض و ارتفاع سنگ بادبر به ترتیب ۲۰ و ۱۵ سانتیمتر و اندازه بار سنگ حداکثر ۴ سانتیمتر است.
امروزه از سنگ های بادبر در نمای خارجی ساختمان ها و حتی بعضی از ساختمان های تجاری نیز استفاده می شود و روز به روز نیز طرح های جدید تر و فانتزی تری از سنگ های بادبر ساختمانی توسط کارخانه ها تولید می شود ولی بعضی از طرح های سنگ بادبر به دلیل زیبایی و جلوه ی خاص و همچنین مقاومت مطلوب به عنوان پر فروش ترین سنگ های بادبر ساختمانی در مراکز عرضه سنگ شناخته می شود .
همچنین سنگ بادبر را در تونل سازی، پل سازی، جدول سازی، ديوار های باربر و غير باربر، سنگفرش و پله استفاده می کنند و يکی از عمده ترين کاربردهای مهندسی سنگ لاشه و مالون به ويژه در نقاط کوهستانی اجرای قوسهای سنگی است که در پلها، درگاهها و طاق زيرين دالانهای سنگی مورد مصرف قرار مي گيرد .
اطلاعات تماس سنگ آرمین:
آدرس کارخانه: شهرك صنعتي شمس آباد، خيابان گل آذين، كوچه گل آذين يك، پلاك 29
تلفن: 02156232266
فکس: 02156232282
نشانی وبسایت: arminstone.com
ایمیل: info@arminstone.com
وضعیت فعلی وبسایت این شرکت به شرح زیر است:
رتبه الكسا جهاني: ندارد
رتبه در ايران: ندارد
ايندكس گوگل:ندارد
تعداد لینک:ندارد


خروج