اخبار > ارائه مشاوره تخصصی به مجموعه گردشکری علی بابا تِرِکبا حضور کارشناس بازاریابی متین تایم، مشاوره تخصصی به مجموعه گردشگری علی بابا تِرِک ارائه گردید.

لوگوی مجموعه گردشگری علی بابا ترک

در روز یکشنبه 19 فروردین 1397، جلسه ای با حضور نماینده مجموعه گردشگری علی بابا تِرِک (AlibabaTrek) در دفتر مجموعه متین تایم برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای سهیل ممانی مدیر بازاریابی و تبلیغات AlibabaTrek حضور داشتند.
در این جلسه کارشناس متین تایم درباره خدمات متین تایم و پیش نیازهای ارتقای وب سایت توضیحات مبسوطی را ارائه داد.
از نکات مهم این جلسه اشاره کارشناس متین تایم به ضرورت عدم استفاده از نرم افزارهای مدیریت محتوای متن باز و اهمیت تولید محتوا و رعایت استاندارهای سئو در درج محتوا بود. در ادامه درباره خدمات متین تایم در زمینه دومین، هاست، نرم افزار CMS، پیاده سازی پوسته و نحوه ارائه خدمات سئو کیفی و کمی و اثرات فوق العاده استفاده از آن در بهبود رتبه وبسایت ها مطالبی بیان شد.
مجموعه گردشگری علی بابا تِرِک (AlibabaTrek) در زمینه طبیعت گردی و گردشگری فرهنگی فعالیت می کند.
واژه Trek به معنای گشت و گذار است.
تخصص این مجموعه برگزاری تورهای تخصصی کوهنوردی برای گردشگران خارجی است و بطور ویژه بر روی تورهای ورودی و تسهیل ورود گردشگران خارجی از اقصی نقاط جهان به ایران تبحر دارد.
هدف این مجموعه شناساندن فرهنگ غنی و طبیعت جذاب و چهارفصل کشور عزیزمان به محققان، دانش پژوهان، ورزشکاران، علاقمندان و مشتاقان دیدار از ایران و ارائه خدمات در حد استانداردهای قابل رقابت با کشورهای پیشرو در عرصه گردشگری بین المللی است.
این مجموعه خدمات خود را در قالب پکیج های متنوعی ارائه می کند. این پکیج ها در حوزه گردشگری ماجراجویانه شامل تورهای صعود به قلل مرتفع و زیبای ایران، اسکی، کویر و جنگل نوردی و بازدید از زندگی عشایر بوده و در حوزه گردشگری تاریخی و فرهنگی شامل تورهای بازدید از اصفهان، شیراز، یزد، کاشان و تهران می باشد.
علاوه بر استفاده از پکیج های آماده، کاربران می توانند سفر خود را سفارشی سازی کنند یا فقط با تعیین زمان شروع و مدت سفر، خود را با پیشنهاد جذاب AlibabaTrek غافلگیر کنند.

اطلاعات تماس مجموعه گردشگری علی بابا تِرِک (AlibabaTrek):
تهران، میدان تجریش، خیابان دزاشیب، خیابان فرمانیه، جنب مرکز خرید روشا، پلاک 217، واحد 502
همراه: 09025555015
ایمیل : info@alibabatrek.com
نشانی وبسایت:alibabatrek.com
وضعیت فعلی وبسایت این شرکت به شرح زیر است:
رتبه الكسا جهاني: 3.654.227
رتبه در ايران: ندارد
ايندكس گوگل:86مورد
تعداد لینک:1مورد

 


خروج