اخبار > ارائه مشاوره تخصصی و تکمیلی به جناب آقای دکتر عیسی حسینیبا حضور نمایندگان فنی متین تایم مشاوره تخصصی و تکمیلی خدمت جناب آقای دکتر حسینی ارائه گردید.

ارائه مشاوره تخصصی و تکمیلی به جناب آقای دکتر عیسی حسینی

با حضور نمایندگان فنی متین تایم مشاوره تخصصی و تکمیلی خدمت جناب آقای دکتر حسینی ارائه گردید. 

موسسه حقوقی مهر منجی حق در سال 1382 با ارائه خدمات از قبیل وکالت , مشاوره حقوقی داوری, امور قراردادها و امور آموزشی و پژوهشی حقوقی آغاز به کار کرد. این موسسه با همکاری گروهی از متخصصین و مجرب ترین وکلا به صورت موسسه حرفه ای و تخصصی در زمینه های مختلف و در قالب دپارتمانهای تخصصی و با مدیریت همکاران متخصص در حوزه های مختلف فعالیت می نماید. این موسسه هم اکنون دارای شبکه گسترده از همکاران متخصص در زمینه های مختلف حقوقی اعم از حقوق خصوصی, حقوق جزا و جرم شناسی , حقوق عمومی , حقوق بین الملل , حقوق تجارت بین الملل, حقوق بشر , حقوق مالی و بانکی,حقوق نفت و گاز , حقوق محیط زیست با مدارک تخصصی در تهران و همه استانهای کشور و برخی از کشورهای خارجی است تا بتواند به مخاطبین و مراجعین خود به نحو احسن خدمات لازم را ارائه نماید. 

نشانی دفتر مرکزی موسسه: تهران خیابان شهید کلاهدوز (دولت) بین چهارراه کاوه و قنات پلاک 306 واحد 3

تلفن:22551616-021

ایمیل:  info@vakilonline.ir  -   vakilonline.ir@gmail.com      

کد پستی: 1943683743

در جلسه ای که روز یکشنبه 1395/09/21 با حضور جناب آقای دکتر حسینی در دفتر متین تایم برگزار شد، درباره تغییرات سایت فعلی موسسه صحبت شد.


خروج